NARUTO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Dünyası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ilerleyen bölümlerde neler olacak?

3 posters
YazarMesaj
Naruto_No_Sekai
Admin
Admin
Naruto_No_Sekai

ilerleyen bölümlerde neler olacak? Empty
MesajKonu: ilerleyen bölümlerde neler olacak?   ilerleyen bölümlerde neler olacak? Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 6:18 pm

evet naruto nun yeni bölümleri sürekli yayınlanıyor. peki son yayınlanan bölümleri de dikkate aldığımızda sizce mangada neler olacak?
http://narutonosekai.yetkinforum.com
Uchiha Torie
moderatör
moderatör
Uchiha Torie

MesajKonu: Geri: ilerleyen bölümlerde neler olacak?   ilerleyen bölümlerde neler olacak? Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 10:03 pm

Sasuke yaptığı hataları anlayacak ve Sakura'yla çıkcaklarrrrrrrrrrrrrrr:) Very Happy Very Happy Very Happy
Naruto_No_Sekai
Admin
Admin
Naruto_No_Sekai

MesajKonu: Geri: ilerleyen bölümlerde neler olacak?   ilerleyen bölümlerde neler olacak? Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 6:28 pm

bende bunun olması taraftarlarındanım ancak sasuke nin gidişatını hiç ama hiç iyi görmüyorum.
http://narutonosekai.yetkinforum.com
shikamaru
genin
genin
shikamaru

MesajKonu: Geri: ilerleyen bölümlerde neler olacak?   ilerleyen bölümlerde neler olacak? Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 7:52 pm

sasuke ile naruto savaşı inanılmaz olacak. ben de sasuke nin kendine geleceğine inanmıyorum. bu savaşın sonunda sasuke çok ağır yaralar alacak.

ilerleyen bölümlerde neler olacak?
1 sayfadaki 1 sayfası