NARUTO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Dünyası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kabuto'nun rolü

3 posters
YazarMesaj
Naruto_No_Sekai
Admin
Admin
Naruto_No_Sekai

kabuto'nun rolü Empty
MesajKonu: kabuto'nun rolü   kabuto'nun rolü Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:43 pm

sizce sonraki bölümlerde kabuto ne gibi şeyler yapmayı planlıyor?
http://narutonosekai.yetkinforum.com
Mayfly
genin
genin
Mayfly

kabuto'nun rolü Empty
MesajKonu: Geri: kabuto'nun rolü   kabuto'nun rolü Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 2:59 pm

Ne yapacak Şelale Ninjalarını öldürdü.Oraya bir iz gibi birşey bırakabilir,yani kaos yaratacak...
Naruto_No_Sekai
Admin
Admin
Naruto_No_Sekai

kabuto'nun rolü Empty
MesajKonu: Geri: kabuto'nun rolü   kabuto'nun rolü Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 4:46 pm

katılıyorum. gerçekten büyük bir olaya yol açacak. yoksa hala manga da rol alıyor olmazdı. manganın tüm bölümlerini okumadım ama içindeki oruchimaru yu kontrol edemediğini hatırlıyorum.bir dövüş esnasında oruchimaru nun gözükme ihtimali olduğunu düşünüyorum.
Mayfly
genin
genin
Mayfly

kabuto'nun rolü Empty
MesajKonu: Geri: kabuto'nun rolü   kabuto'nun rolü Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 1:43 pm

"oruchimaru yu kontrol edemediğini hatırlıyorum.bir dövüş esnasında oruchimaru nun gözükme ihtimali olduğunu düşünüyorum."

Kontrol edemediği derken,bu manevi bir taraf.Kabuto'yu işgal eden Oroçimaru değil,Oroçimaru'yu işgal eden beyaz yılan...Ayrıca İtaçi Oroçimaru'yu sonsuz genjutsuya almıştı hatırlarsanız.
Uchiha Torie
moderatör
moderatör
Uchiha Torie

kabuto'nun rolü Empty
MesajKonu: Geri: kabuto'nun rolü   kabuto'nun rolü Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 4:27 pm

Çok kötü şeyler yapacağı kesin de...
Ben Sasuke için endişeleniyorum ve Naruto için..
Naruto_No_Sekai
Admin
Admin
Naruto_No_Sekai

kabuto'nun rolü Empty
MesajKonu: Geri: kabuto'nun rolü   kabuto'nun rolü Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 6:39 pm

Mayfly demiş ki:
"oruchimaru yu kontrol edemediğini hatırlıyorum.bir dövüş esnasında oruchimaru nun gözükme ihtimali olduğunu düşünüyorum."

Kontrol edemediği derken,bu manevi bir taraf.Kabuto'yu işgal eden Oroçimaru değil,Oroçimaru'yu işgal eden beyaz yılan...Ayrıca İtaçi Oroçimaru'yu sonsuz genjutsuya almıştı hatırlarsanız.

evet onu hatırlıyorum. dediğim gibi tüm manga bölümlerini okumadım. bir şekilde bu yönünden eksik olduğunu hatırlıyorum sanki. yanlış hatırlıyor olabilirim.

kabuto'nun rolü
1 sayfadaki 1 sayfası