NARUTO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Dünyası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Naruto Kaldırılıyor...

2 posters
YazarMesaj
Naruto_No_Sekai
Admin
Admin
Naruto_No_Sekai

Naruto Kaldırılıyor... Empty
MesajKonu: Naruto Kaldırılıyor...   Naruto Kaldırılıyor... Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:17 pm

manga-kaların manga yayınlayan sitelere açtığı davayı kazanmaları sonucu naruto ve daha pek çok sevilen manga internet sitelerinden kaldırılıyor. sitemizde vermiş olduğumuz linklerin bazılarından mangalara ulaşamayabilirsiniz. yayınlamaya devam eden az sayıda adresi sitemizdeki başlıkların altında bulabilirsiniz. ancak o sitelerde de devam edeceğinin garantisi yok.
http://narutonosekai.yetkinforum.com
Uchiha Torie
moderatör
moderatör
Uchiha Torie

MesajKonu: Geri: Naruto Kaldırılıyor...   Naruto Kaldırılıyor... Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:24 pm

off yaaa :S çok üzüldümm Sad ben ne güzel bleach i mangadan takip ediyordum. daha one piece e başlayacaktım! hiç iyi olmadı bu !!
Naruto_No_Sekai
Admin
Admin
Naruto_No_Sekai

MesajKonu: Geri: Naruto Kaldırılıyor...   Naruto Kaldırılıyor... Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 5:42 pm

aslında bir yandan hak veriyorum bir yandan da sinir oluyorum.
gerçekten manga-kaların mangaları daha az satıyor bazen. bazı insanlar sadece internetten okuyor. bazı manga-kalar geçimlerini sadece bu gelirle sürdürüyor ve bu onlar için zor bir durum.
ama öte yandan çoğu kişi internetten okuyupta beğendiği için manga alıyor. (mesela ben)
http://narutonosekai.yetkinforum.com
Uchiha Torie
moderatör
moderatör
Uchiha Torie

MesajKonu: Geri: Naruto Kaldırılıyor...   Naruto Kaldırılıyor... Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 7:08 pm

evet Very Happy ironi işte Very Happy

Naruto Kaldırılıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» naruto shippuuden 151. bölüm
» naruto shippuuden 157-158-159-160
» naruto manga 487
» naruto manga 485
» naruto manga 486