NARUTO TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Dünyası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Moderatörünüz Uchiha Sakura kimdir ? :P

YazarMesaj
Uchiha Torie
moderatör
moderatör
Uchiha Torie

Moderatörünüz Uchiha Sakura kimdir ? :P Empty
MesajKonu: Moderatörünüz Uchiha Sakura kimdir ? :P   Moderatörünüz Uchiha Sakura kimdir ? :P Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 9:41 pm

Arkadaşlar şimdi internette kimlik bilgilerimi vermediğim için onları yazmayacağım. Profilimde zaten mersin'de yaşadığım ve 14 yaşında olduğum yazıyor Very Happy
Evet,Naruto'ya sevgili arkadaşım admin-sama sayesinde başladım Very Happy ona arada sırada anime no sensei bile deriz Very Happy Reyiz ^^
Gördüğünüz gibi biz böyle arkadaşlar olarak anime izliyoruz Very Happy Lütfen sizler de animeyi arkadaşlarınıza tanıtın,anime kültürü yayılsın...
Pardon,bu tanışma olacaktı değil mi? Ben de kaptırmış gidiyorum Very Happy
Neyse,Mersin Fen Lisesi'de ve ne yazık ki bu lisede hiç ders çalışmayacağını sanan ve sırf bunun için ilköğretimde deli gibi SBS'ye hazırlanan kişilik.
Bu arada eğer liseye henüz gitmeyen varsa içimizde , söyleyeyim iyi bir liseye giderek dersten kaytaramıyorsunuz. Çalışmanın sonu yok !! Maalesef bunu acı bir şekilde öğrendim Very Happy
Ayrıca siz bana bakmayın ben ders çalışmayı hiç sevmeyen ama çok fazla ders çalışan,kendiyle çelişen bi tipim işte Very Happy

Evet,Naruto'ya gelecek olursak ;
En sevdiğim karakter : SASUKE
sonra Naruto
sonra Sakura
sonra Itachi
sonra diğer Konoha grubu(gai sensei ve ekibi,kurenai sensei ve ekibi,konohamaru ve arkadaşları,asuma sensei ve ekibi)
En sevdiğim sensei : Kurenai - sensei
En sevdiğim Hokage: Yondaimeeeğğğ
En nefret ettiğim tip : Orrochimaru(adını bile bile böyle yazdım)
En iğrenç bulduğum tipler: Sasori-Deidara

Öyle işteee....

Tek izlediğim anime tabii ki Naruto değil.Bleach (Ichigooo <3 ) ve KHR (Hibarii <3) var.

Ayrıca kitap okurum.En sevdiğim seriler sanırım sohbet bölümünde olucaktı Smile

Japonsever'iz Hepimiz
Yaşasın Japonya'mız

asdasdasdasd Very Happy

(bu arada anime no sensei konuşmalarımın ookami'ye doğru kaydığını sen de fark ettin mi? Ben acı bir şekilde fark ettim. Very Happy aslında bu hoş bir şey Very Happy yani cıvık olmak Very Happy )

Moderatörünüz Uchiha Sakura kimdir ? :P
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uchiha Sasuke
» Uchiha İtachi
» Haruno Sakura